Pobyt w hotelach z dziećmi

0
966

Pobyt w hotelu z dziećmi może wystarczyć, aby oszołomić każdego rodzica. Bliskie kwatery, które nie mają wiele do zrobienia, a sąsiedzi po drugiej stronie ściany mogą być receptą na katastrofę. Zwłaszcza jeśli dzieci stają się głośne i niespokojne.

Ale nie musi być wcale tak źle. Ty i twoje dzieci możecie jak najlepiej wykorzystać podróż hotelową dzięki kilku prostym pomysłom.

Przed wyjściem z domu zadzwoń do kilku hoteli w okolicy docelowej i kupuj w najlepszej cenie. Wiele hoteli oferuje weekendy „pobyt za darmo dla dzieci”. Niektórzy nawet przyjęli tę politykę dla wszystkich, z wyjątkiem najbardziej ruchliwych czasów. Ponadto, jeśli twoje dzieci są starsze, sprawdź dostępność sąsiednich pokoi. Dzieci będą w pobliżu, ale mama i tata również mogą zyskać trochę prywatności.

Nie wszystkie hotele oferują łóżeczka dziecięce, więc pamiętaj, aby zapytać, kiedy zadzwonisz.

Oprócz darmowego pobytu dzieci mogą również jeść bezpłatnie. Śniadania kontynentalne, menu dla dzieci i promocje czasowe oznaczają, że Twój hotel może zaoferować darmowe jedzenie dla Twojego malucha.

Większość hoteli ma podgrzewane baseny. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą kostiumy kąpielowe i skorzystać z rozrywki i ćwiczeń, do których możesz nie mieć dostępu w domu. Dzieci nie tylko będą się dobrze bawić, pluskając, ale również będą spały dobrze.

W dzisiejszym świecie zorientowanym na technologie większość hoteli oferuje bezpłatną telewizję kablową, a wiele oferuje pokoje gier wideo i bezpłatny dostęp do Internetu.

Kilka hoteli turystycznych oferuje biblioteki gier i książek, w których znudzone dzieci mogą sprawdzić gry planszowe lub dobre książki.

W zależności od tego, jak długo przebywasz, oceń zapotrzebowanie rodziny na kuchnię. Niektóre hotele oferują pokoje z małą kuchnią, a inne nie.

Dzięki drobnym badaniom możesz sprawić, że hotel Twojego dziecka będzie zabawny, nie denerwując innych na podłodze.